| Zeussan123 a întrebat:

Hey vreau sa-mi iau casti cu mirofon pentru Youtube vreau sa fac videotutoriale. Nu stiu ce casti cu microfon sunt bune, as vrea o pereche sub 100 de lei. Ar fi buna Somic gaming- G923? Sau pentru asta trebuie sa-mi iau altceva. Putin ajutor dau funda!

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Sunt destul de faine castiile, dar daca nu esti sigur pe tine, intra pe eMag si cauta-ti acolo casti, si te uiti la recenzii si acolo vei vedea opinia fiecarui cumparator, funda?