| georgy10 a întrebat:

Heys, TPU! am o problema putin cam grava am luat vacanta si vreau sa fiu fericita dar din cauza ca parinti mei mi-a dus pisica favoritacrying(((crying(((((cryingnu prea reusesc sa fiu fericita. ce trebuie sa fac ca sa fiu fericita oricum sunt cea mai tristaa crying((va rog ajutati'mi fundita!crying(cryingpisica meaa crying(

3 răspunsuri:
| king4aday a răspuns:

Ce-i cu pisica? Ca n-am inteles nimic.

| teodor123123 a răspuns:

Te duci pe afara si sunt multi catei care n-au ce facelaughing

| AlexeNv a răspuns:

Incearca sa te cuplezi cu cineva sau sa petreci mult timp cu prietenii te asigur ca vei uita repede oh go on.