| ஐஐ a întrebat:

Heyy buna, ca tot a venit iarna poate aveti pisici pe la bunici si vreti sa le dati va rog mult. Pisica mea a murit si mi-e greu fara ea. Eu sunt din Buzau si doar daca pisica este tigrata si vrei s-o dati anuntati si va voi lasa id-ul meu:X Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Din Brasov ti-as da o multime de pisici. La un canton CFR de langa mine cred ca sunt 20 de buc, de toate varstele!
Cauta pe siturile de specialitate, la "adoptii pisici".

Răspuns utilizator avertizat
| Elianna a răspuns (pentru ஐஐ):

Atunci da tu anunt pe aceste situri cu ce doresti, ca sunt sigura ca sunt pisici disponibile.Si e gratis. Si nu trebuie sa fie exact ca cea prapadita. Si eu am doua tarcate, dar si una alba (cea de la avatar), si am mai avut si galbene si negre. Cele galbene sunt cele mai afectuoase pisici din cate am avut sau am eu!

Răspuns utilizator avertizat