| ஐஐ a întrebat:

Heyy, Buna! Pisica mea a murit acum aproape o luna. Sufar foarte mult dupa prezenta ei inonfensiva si dulce....Nici o pisica nu poate sa ii mai ia locul! A fost afara si ghinionul a fost sa o loveasca un nenorocit cu suflet de gheata. a mai trait 2-3 zile am dus-o la veterinar i-a dat injectii cu vitamine...dar degeaba! durerea ei nu a mai putut face fata! Eu sunt din judetul Buzau si in Bucuresti sunt adoptii, magazine de pisici aici nimic. decat depozit pentru caini dar nu si de pisici! Ea era tigrata happy de culoare si foarte jucausa venea cu motul in pat sa il arunci si se ducea dupa el ce vreau eu sa zic e ca am gasit una leit ca ea doar ca problema este ca ea e din Bucuresti spre adoptie si nu o pot lua de acolo deoarece parintii mei nu stiu locurile pe acolo si e si problema asta cu banii dus intors hai ca cu banii o rezolvam noi dar locurile acelea pe acolo ce sa fac crying( nu e cineva din Buzau care are o pisicuta tigratacrying?

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Asa am patit si eu, si mi-a calcat cineva motanul cu masina, era angora turceasca era asaaa de frumos, imi pare rau dupa el, dar am avut noroc, pentru ca el mereu umbla pe afara si asta primavara s-a imperecheat cu o pisica de prin cartierlaughing) si pisica respectiva a facut un pui complet alb ca si el, bine nu e la fel de pufos dar e mult mai sociabil si dragalas, oricum imi pare rau pentru pisica ta, stiu cum e, am pierdut si un caine asta vara, dupa el imi pare si mai rau, era cel mai dragalas si cuminte caine :X crying

Răspuns utilizator avertizat
| Azazea a răspuns (pentru ஐஐ):

Si mie de pisica ta sad

11 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Imi pare rau crying. Sunt atatia care cauta sa le dea spre adoptie si tu nu gasesti acolo la tine una...
Lasa, poate iti iese in cale una de alta rasa si aia va fi a ta, repedehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Serafir a răspuns:

Inlocuiesteo cu alt animal daca nu merge asa ia-ti alta pisica si coloreazo dupa voia inimi daca nu merge nici asa caut site care livreaza animal acasa si ia-ti una de exemplu www.royalpet.ro

Răspuns utilizator avertizat
| Serafir a răspuns:

Tias trimite pisica din sat de la bunicu tigrata dar din pacate e salbatica nu sta vine mananca si fuge daca vrei sa o prinzi straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Serafir a răspuns (pentru ஐஐ):

Daca am sa imi amintesc cand mai ma duc da happy

Răspuns utilizator avertizat
| MaryaDelya a răspuns:

Ceea ce ti s-a intamplat tie, este extrem de rau, de nasol o situatie din care nu stiu cum ai putea sa iesi nu te mai gandi la lucrul acesta si nici la amintirile acelea "frumoase" fiindca iti vor face rau sad imi pare sincer rau so te apreciez dupa felul in care ai putut scrie toate acestea cu durere in suflet!