| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am 2 perusi. Masculul de cateva zile are penele zburlite in special in zona capului si putin murdare, mananca foarte mult si doarme de asemenea mult. Am vazut ca femela il mai loveste... oare asta sa fie cauza?! Care? Cum poate fi din nou sanatos? Va rog veniti cu si alte raspunsuri in afara de: "du-te la veterinar"! Ce ii pot da, ce medicamente?

1 răspuns:
| Lucian_Popa_1975 a răspuns:

Du-l la un specialist el va sti ce trebuie facut>Nu te juca cu viata animalului