| kyttu a întrebat:

Hi! am o intrebare pentru fetele care joaca MISS BIMBO...nu stiti cum se schimba parola?

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Hei! Intri la My Profile -> Info -> Private Data -> Your password (acolo scrii noua parola de doua ori) -> Save info changes.winking

2 răspunsuri:
| Teddy_6725 a răspuns:

Dai pe forgot passwoard scrii emailul sh primesti email pe id scrii noua praola sh gata...bye bye

| Zambete89 a răspuns:

Salut.
Dai la profil -> Acolo sus unde scrie Main, Info, My Home, My Bimbo Images etc, dai la Info si jos de tot unde scrie id-ul tau mai jos iti poti schimba parola.winking ce nume de cont ai?