| kyttu a întrebat:

intrebare pentru toate fetele care joaca MISS BIMBO...cum pot trimite o poza cu "fata mea" pe profilul altei fete

Răspuns Câştigător
| laurika890 a răspuns:

Eu nu mai joc Miss bimbo de mult timp dar iti pot spune din ce imi amintesc:
Du-te acolo unde ai pozele salvate cu bimbolina ta
Copiaza linkul din dreptul pozei dorite(unde scrie,, big" sau ceva de genul)
Du-te pe profilul unde vrei sa pui poza si da-i,, paste'' acolo
Inainte sa trimiti linkul(ca si comentariu) pune inaintea lui [img] si dupa [/img]...sau invers. acum ti-am zis ca nu imi mai amintesc foarte bine dar parca asa era. Daca nu merge si nu apare poza(apare doar linkul inseamna ca ai gresit tu cu ceva)

Sper sa te descurci! succes

Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| denis_2129 a răspuns:

Iti place rbd rebelde? y soy rebelde cuando nos siguen los demas