| ஐஐ a întrebat:

Hi!
Am un motan negru de 6 luni. Si ma musca cand ma joc cu el, doarme pe mine, si e foarte jucaus. Si vrau sa va intreb, un motan isi iubeste stapanul laughing?
Intreb deoarece stiu ca ei sunt mai rai, mai perversi.

Fara jigniri! oh go on

Răspuns Câştigător
| LiviuuuXD a răspuns:

Te musca din... Iubire! Si daca se joaca cu tine si doarme pe tine te iubeste foarte mult, mai ales daca si tu il iubesti. Nu toti motanii sunt rai si perversi, doar o mica parte din ei sunt asa dar al tau este foarte "iubibil"hee hee

4 răspunsuri:
| mariass a răspuns:

Normal ca isi iubesc stapanul. Cand o pisica doarme, mai ales langa tine, si se spala inseamna ca se simte in siguranta si are incredere in perosane care este langa ea!

| delco25 a răspuns:

Da isi iubeste stapanul si daca se joaca cu tine tu cu el atunci te iubeste.

| delco25 a răspuns (pentru delco25):

Este normal sa fie asahappy.
Funda?

| kidutssu a răspuns:

Da orice animal isi iubeste stapanul indiferent daca il vei bate sau nu.el este animalul tau si tu esti stapanul lui.