| BYU_5211 a întrebat:

Hi! cine imi poate da niste idei despre ce sa scriu pe blog? Cea mai inspirata idee primeste fundita love struck...

Răspuns Câştigător
| NuConteazaShinee a răspuns:

Hmm ceva ce nu mai abordeaza nimeni... de exemplu ai putea scrie despre o tara unde se ajunge mai greu sau romanii nu prea sunt interesati sa viziteze sau se lucreze acolo si ai putea sa ii motivezi sa mearga acolo sa le spui ce este de vizitat si ce anume este atractiv la acea tara dar si salariile sau domeniile cele mai cautate de acolo.Eu unul as aprecia foarte mult un site/blog care ar fi foarte bine documentat despre asa ceva... uite cateva exemple de tari: Japonia, America, Canada etc?

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Niste poezii/cantece/compuneri scrise de tine,sfaturi despre moda,intamplari amuzante din trecut,povesteste despre unii colegi de-ai tai(cat sunt de enervanti,cat sunt de draguti,cat sunt de haiosi etc.),ceva despre TPU,poze cu animalele tale si sub poza sa scrii cine este, cum il cheama, cati ani are etc.

| Raraa a răspuns:

Despre ce activitati practici, animalele tale, etc.

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.
Si eu am un blog in care practic imi expun viata,trairile, experinetele aproape in totalitate, e un mod de a ma descarca scriu orce imi vine in minte.De exemplu au scriu povesti,sau de exemplu iti poti face un blog despre muzica ta pref, interpretii, formatii etc.

Eu as opta pentru un blog gen: about my fuckin\dirty life.Asa e al meu.big grin

SPer caa te am ajutat si indata ce faci blgul sa mi l dai si mie.

A big huug >big grin and Take care. love struck

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Fundicaa(nu s disperata dupa)dar consider ca meriiitpuppy dog eyes love struck

| B0GDI a răspuns:

Cat de prost trebuie sa fii sa iti faci blog si nu stii ce sa scrii pe el?

| BYU_5211 explică (pentru B0GDI):

Desteptuleee am foarte multe subiecte scrise pe blog doar mai vroiam niste idei... daca oricum nu ai nimic bun de spus de ce te bagi?