| LarisaAndreea a întrebat:

Hi! happy

Sunt foarte ingrijorata din cauza catelusei mele...
Ii curge un ochi si o doare. Nu stiu din ce cauza...
As vrea niste sfaturi cu ce as putea sa o dau la ochi sau alte remedii
Nu prea as vrea sa mergem la veterniar cu ea.
Daca va ajuta cu ceva este PECHINEZ

Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| miky_4769 a răspuns:

A racit, a tras-o curentul... Incearca infuzie de ceai de musetel( pune-i comprese cu ceai de musetel pe ochiul bolnav) isi mai revine pana strangi bani si o duci la medic, iar picaturile nu se pun asa, aiureawinking sanatate multawinking

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

De ce nu la veterniar? Pe tine cand te doare ceva nu mergi la doctor?

| hippiemuslim a răspuns:

Ai putea sa ii dai niste otrava, daca nu vrei sa mergi la veterinar cu ea.

| LarisaAndreea explică:

Hippiemuslim, nu inteleg dc iti bati joc straight face

| LarisaAndreea explică:

Si ca sa raspund si celor acre m-au intrebat dc NU la veterniar
Pt. ca nu-s bani (cel putin momentan...)

| me_3408 a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi cu ea la Vet, poate deveni din ce in ce mai grav... pana atunci pune-i un pansament, ceva Succes

| BoBBy a răspuns:

Am o pisica birmaneza happy, i curgea ochiu si i-am pus picaturi laughing pentru oameni si acum e bine tongue
serios
tongue

| canabis_4210 a răspuns:

Incearca sa o speli cu ceai de musetel sau pune-i niste picaturi pentru oameni! daca intr-o zi, maxim 2 nu ii trece da fugutza la doctor! mai bine dai cateva sute de mii la Veterinar decat sa iti pateasca catelusa ceva mai grav! bafta!