| DalyanKawaiiiii a întrebat:

Hi TPU! Cum pot face graffitti sunt fata si imi place mult desenul si as vrea sa invat cum sa fac ca de obicei n-am ce face la ore la scoala si mai ma chinuie talentul la desen atunci si chiar atunci nu-mi vin ideeile de desen si as vrea sa invat o tehnica noua ma puteti asjuta si pe langa graffitti ce alte tehnici de nesen mai stiti? happy

1 răspuns:
| Raskolnikow a răspuns:

Cel abstract tongue, ia un spray de vopsea auto si recomand palatul parlamentului pe care incearca eventual un picasso sau un rafael big grin