| lola_2540 a întrebat:

Cine imi spune un medic veterinar in Iasi? Vreau sa duc pisica mea (1 luna) sa ii fac carnet de sanatate si vaccinurile necesare. Cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| DaftPunk a răspuns:

Io nu sunt din iasi da stiu cam cat ar costa. Vaccinul este in jur de 50 ron ( 500 de mi in lei veci) si carnetul este cam 30-40 ron dar e bine sa ai la tine 100 de lei.Io i-am facut cainelui meu aici in oras da acolo nu stiu. FUNDA?

1 răspuns:
| DanSor a răspuns:

Nu stiu daca veterinarul le face dupa o luna... stiam dupa 3 luni.
Asa am patit cu cainele meu, si e cocker.