| Scuturici a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=i6SuEqlafaM&feature=relat ed ce parere aveti? nu au dreptate? (parlamentari prosti)

Răspuns Câştigător
| Zara_8585 a răspuns:

Taxi-cainele comunitar

3 răspunsuri:
| Zara_8585 a răspuns:

Depinde in ce legatura
Melodia este frumoasa, trupa taxi face melodii minunate
Despre ce spune? PAi caini vagabonzi nu sunt o problema pentru ca ei pot fi chiar ingrijiti de oameni, la mine la bloc este o catea Sarah care este ff iubita de copii si iubeste la innebunie copii!

| Ady00pk a răspuns:

Caini vagabonzi nu sunt principala problema nici macar pe aproape. Dar totusi sunt o problemahappy

| Scuturici explică:

Cine i-mi spune cine o cana si cum se numeste melodia? plz