| Andreea_Deea_1999_quMo a întrebat:

Https://youtu.be/3AEfqJVtOzk

Sper sa va faca ziua mai buna. happy
Pe a mea chiar a facut-o.

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Câinii trag și la oamenii care nu îi merită. Sunt proști.
Mai mișto e să te aleagă o pisică random, să se pună în brațele tale și să toarcă. Mai ales când stăpânul ei o caută disperat, ea îl aude dar nu îi pasă.

| Andreea_Deea_1999_quMo explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cainii desi sunt prosti cum zici tu ca ar fi, ei sunt cei mai buni prieteni ai omului. Cainii mai des gasesti sa se bucure de tine cand ajungi acasa, decat o pisica. Acum nu zic ca nu mai sunt si pisici care nu se bucura cand ajung stapanii lor acasa. Am vazut foarte multe pisici de genul asta. Dar cainele te va astepta pe vecie. Daca tu tot spui ca, cainii sunt prosti, ei sunt loiali nu prosti. Ca de exemplu, filmul cu Hachiko. Cainele a asteptat 9 sau 10 ani ca stapanul lui sa se intoarca, la statia de tren. Stapanul lui murise in urma unui infract de inima. Eu personal am un caine la curte. Se bucura foarte tare cand ies sa il intampin si mereu aduce jucaria cand vrea sa se joace. Ori de cate ori ies afara sa imi fac de lucru, el plange rau dupa mine. Timp de 2 minute urla, pana cand simte ca nu mai sunt in preajma. Cand tatal meu a avut covid, si-a lipit botul de el. Era mereu langa el pana a ajuns la spital. Cand s-a intors, era in culmea fericirii, desi la inceput se simtea vinovat fiindca jupuise o gaina care din pacate a iesit din coteţ. Nu mai voia sa plece de langa tata dupa aceea. sad
El e un caine maidanez. Mananca orice, mai putin pisicile. Lor le da respect fiindca noi le hranim. Sora mea isi lasa cateodata pisicile la mama acasa, iar cand se intoarce dupa cateva zile nu sar de bucurie, dar chestia e ca nici nu refuza mangaieri si iubire. Ador si eu pisicile, dar nu sunt atat de loiale pe cat sunt cainii.

| lpavel a răspuns:

Serios? pari cam obosita, mergi si te culca putin!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru lpavel):

Hai breh ca e misto clipul. Ca nu mi-a facut ziua mai buna, asta e alta poveste. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu a facut-o. sad

| 4evergentleman a răspuns:

Daca tu crezi că un clip de ăsta vizionat deja de n ori și fiind și boring ne schimba starea nu cred că ai depășit nivelul intelectual de elev preșcolar rolling on the floor

| 199onur7 a răspuns:

Ce fericit este el cum da din codiță

| Andreea_Deea_1999_quMo explică:

Ce-i asa rau la clipul asta? Chiar daca l-ati vazut de mai multe ori? Ba, cum ati ajuns de negativisti si pretentiosi. Pentru cei care nu stiu engleza, in titlu zice: Câinele nu îşi recunoaşte stăpânul după ce slăbeşte. Numai după ce-l miroase. Partea cand l-a recunoscut mi-a inseninat toata ziua. Un caine in general te face sa te simti mai bine psihologic.

| CalledTrudix a răspuns:

Ce. naiba?