| raluca_2179 a întrebat:

Iar am revenit cu o noua problema.Azi ma jucam cu perusul meu facandu-ma ca il prind de codita.La un moment dat l-am prins de codita si s-a speriat si eu am ramas cu codita in mana. Ii va creste la loc acea codita? Pls heeeeeeeeeeeeeeeelp!

7 răspunsuri:
| raluky4 a răspuns:

Ii va creste, dar nu foarte repede.
Nu prea ai ce sa faci cu deprimarea lui. Lasa-l ca isi revine singur!

| inginer a răspuns:

O sa-i creasca la loc, stai linistita. Doar ca o sa dureze vreo 2-3 luni. Am patit-o si eu. Vezi ca s-ar putea sa fie deprimat, ca o sa simta ca e urat...

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da ii va creste

Răspuns utilizator avertizat
| Ganduri albe a răspuns:

Da ii va creste.

| raluca_2179 explică:

Si atunci ce sa fac ca sa nu se simta deprimat?

| raluca_2179 explică:

Ok.multumesc frumos pentru sfaturi. :*