| I0nutzU a întrebat:

Sall.sunt disperat, cand nu eram acasa mama facea curat iar perusul meu a ridicat portita si a esit mama la prins de codita si ia rupt un fulgusor am inteles ca daca se prind de codita mor? ma puteti ajuta va rog frumos! din suflet scuze din categorie please ajutooor

Răspuns Câştigător
| ahaha a răspuns:

Nu moare, stai linistit. Si eu m-am ***** pe mine de frica atunci cand am ramas cu coada perusului in mana, dar n-a patit nimic, i-a crescut la loc pana la urma. De fapt, chiar le cad natural chiar si penele acelea de la coada pentru a se reinnoi penajul.

2 răspunsuri:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Nu moare eu chiar ma jucam cu el si il prindeam de coada si nu a muritlaughing

| UnZambetTeRog a răspuns:

Nu moare din atata cauzawinking Am avut si eu. am facut la fel. nu a patit nimic