| anonim_4396 a întrebat:

Iarna asta vreau sa invat sa schiezhappy, cine poate sa-mi spuna cam cat costa totu? inchiriere costum, instructor si ce mai trebuietongue, la Busteni voi mergehappyastept raspunsuri. pup

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, ca nu locuiesc in ro. Dar sfaturile mele sunt: inchiriaza-ti un costum care nu atrage atentia ca te vei ridiculiza foarte des si cauta-ti un instructor sexy ca proximitatea fizica e ce e, deci... Sa nu-mi dati stupizi, va rog, vorbesc din experienta... big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebecca acum depinde si de cate ore ai tu nevoie ca sa inveti...in principiu daca reusesti intr-o zi scapi sub 100euro. dar e relativa treaba depinde cum si ce fel de instructor gasesti, pentru ca unii isi fac ei preturile dupa bunul plac.winking eu iti urez bafta!
poate ne vedem iarna asta pe partie(sa ma feresc din calea ta)tongue

| Sadd a răspuns:

Daca veneai la predeal era mai usor big grinlaughing