| Nicole_ancutza_1995 a întrebat:

Ieri hamsterul meu a fatat 5 pui si am atins unu din greseala ce sa va intampla?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Nu cred ca se va intampla nimic daca nu l-ai atins mult timp, adica sa-l fi atins putin, din greseala. Daca, insa, s-a intamplat altceva si a stat mai mult cu tine atunci probabil ca mama lui nu o sa-l mai recunoasca, va crede ca e puiul alteia si va muri de foame. Poti sa te uiti in cusca sau unde ii ti cum sta puiul ala fata de ceilalti, daca sta impreuna cu ei inseamna ca nu e nimic, daca e separat de ei si nu vine nimeni langa el, atunci probabil ca mama nu-l mai recunoaste.

6 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Nu i se va intampla nimic.

| Xtadelo a răspuns:

Daca doar l-ai atins, nimic happy

| LolaLollita a răspuns:

Nu pateste nimic.

| Sup3rN0va a răspuns:

Incearca sa te abtii sa-i atingi. Dupa 2 saptamanii si cateva zile ai poti lua in manahappy
Sa le oferi un viitor bun puiilor cu tot ce le trebuie.Bafta!

| NoName23 a răspuns:

Nimic.Dar nu ii mai atinge deoarece vor avea mirosul mainii tale si mama nu ii va mai recunoaste ca pe puii ei!

| xSt3fy a răspuns:

Depinde daca era umed sau nu. Daca nu era umed nu i s-a intamplat nimic, dar daca era umed atunci nu prea e bine...