| daana a întrebat:

Imi cer scuze ca am mai pus intrebarea asta o data, dar vreau un sfat. Pisicile mele au o boala contagioasa la ochi. Mai intai una avea un ochi ciudat, apoi s-au imbolnavit toate, pe rand. Nu pot sa le duc la veterinar pentru ca sunt salbatice. Au un fel de conjuctivita, le curg ochii si au puroi. As vrea sa le cumpar ceva de la farmacie, dar nu stiu ce. Daca ii spal cu ceai de mustetel le ajuta la ceva? Eu totusi cred ca o sa le treaca de la sine(adica asta sper). Nu as vrea sa ma imbolnavesc si eu.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la veterinar(fara ele)si sa-i spui ce s-a intamplat cu ele.Cu siguranta el o sa-ti recomande ceva.