| Leonard97 a întrebat:

Imi da cineva nume de arme bune?(pistoale,grenade,pusti,orice)

Răspuns Câştigător
| JokerV a răspuns:

Pistoalebig grineagle,Glock,Revolver 9mm,
P22, Beretta m9
Arme:Ak47,A&G,M4,ACR,Barret50cal, M249, g&g,gr16, M16,MP5,FamasG2,steyr aug, mk16 scar, m82a3(barret)
Grenade:mk2 grenade, m-84 grenade, m24 dummy grenade

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Pistoale: USP, Deagle etc...
Grenade: He, Flash, Smoke etc.
Arme: M4a1, Ak47, Sniper, Riffle, Shotgun, Combat Shotgun, AWP etc...

Sunt multe happy caută pe net altele sau poţi lua denumirile după jocuri (gen counter-strike, combat arms, cross fire etc.) că ele sunt correcte.

| Magnifico a răspuns:

Mie imi place ca sabie "De Toledo" happy.Am una si sunt superbe.Doar ca nu o pot folosi in lupte.

Iar ca arme le stiu din counter-strike:m4a1,ak47,famas,mp5,ump,mac10,tmp,awp

Pistoale:Usp,Glock 18, Dealge, Desert Deagle

| davidtm a răspuns (pentru Magnifico):

Glock 17 nu 18laughing

| Magnifico a răspuns (pentru davidtm):

:)) Davidtm tata pistolul glock este de mai multe feluri.

http://metalgear.wikia.com/wiki/Glock_18

| djeko a răspuns:

Evolution e un mandru habarnist in counter si cam atat. google e prietenul vostru. am cautat gun names, iar primul rezultat a fost wikipedia... daca te straduiesti un pic, ai sa gasesti acolo cam tot ce iti poate dori sufletul. http://en.wikipedia.org/wiki/Gun