| WhiteTiger a întrebat:

Imi plac foarte mult animalele acvatice. Stiti un site unde pot afla informatii despre animale gen delfin, orca, rechin?

Dau funda. big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AdelaPopescu a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti de cateva ori inainte sa alegi cui dai funda. Uita-te pe site-urile trimise de persoana careia i-ai dat funda si uita-te pe site-urile care ti le-am trimis eu, fiind mult mai utile. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-Scrie la ''Cautare Google''~Wikipedia-Delfinul, Orca.(ce vrei tu). e informativ site`ulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balenele nasc

| YoMake a răspuns:

Wikipedia sau cauti pe google daca te-am ajutat ma bucur