| Lorena08 a întrebat:

Imi poate da cineva un site de pe care pot cumpara fimo? Dar va rog sa fie un site de pe care ati cumparat si dvs si stiti ca este de incredere.

2 răspunsuri:
| daniel7 a răspuns:

1|de ce sa cumperi cand poti sa te uiti gratis pe www.redtube.com
2|De ce sa te uiti la alti cum fac sex cand poti face si tu poti invata tehnici aici www.despreseductie.ro

| Lorena08 explică (pentru daniel7):

Draga Daniel, ceva nu se leaga.Fimo este o pasta modelatoare din care poti face bijuterii si alte lucruri...laughing) Ce am intrebat eu, si ce mi s-a raspuns. What the ***?