| Anndrreiiutta a întrebat:

Imi poate spune cineva cat costa un bichon maltese in lei va rog. Raspundeti cat mai repede va rog. Cine aproximeaza cel mai bine primeste funda!

8 răspunsuri:
| Cookie2275 a răspuns:

Bichonul maltese costa in jur de 800 de lei.

| MeGustaaaaa a răspuns:

Bichon Maltese costa intre 150 Euro si 200 Euro.
150 Euro-600 lei-6 milioane
200 Euro-800 lei-8 milioane

Funda?

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Paaiii 700 de lei. Este o femeie, are pui de rasa pura, cateaua tocmai a fatat trimite-mi mesaj si iti dau contul ei de yahoo daca vrei;]

| Anndrreiiutta explică (pentru ƳσʋAиdMɛ):

As vrea sa stiu daca nu ar vrea sa ii dea mai ieftin pana in 300 de lei sau chiar gratis si as mai vrea sa stiu de unde este pentru ca eu sunt din Iasi.

| MaimoSH a răspuns:

Salut.happyEu am bichon maltez, am dat 10 milioane pe el.E drăgălaș, jucăuș. Fundă te rog?big grinbig grin

| deea221 a răspuns:

Am eu de vanzare, mi-a fatat catelusa, cand am cumparat-o am luat-o tot pui si am dat pe ea 100 euro, acum vand puiul cu 400 lei, mi-a fatat 2 si unu l-am dat deja la acelasi pret, pe cine am mai auzit ca vinde tot 100 euro(430 lei), cam asta e pretul lor

| diamar a răspuns:

Cam 1300 lei din cate stiu eu!

| LunaAlbastra a răspuns:

In jor de 300 lei