| dyanne_7315 a întrebat:

Imi puteti da cateva sugestii despre cum as putea sa-mi imbrac domnisoara pe www.ladypopular.ro de revelion? cea mai buna tinuta primeste fundita!:D

Răspuns Câştigător
| Bubiko a răspuns:

Sunt la Limited collection si ai acolo. SUnt foarte frumoase.(asta doar daca ai diamante) Daca nu ai decat bani multi te sfatuiesc sa o imbraci asa:
Te duci la fuste, la pagina 3 si iei fusta a 4 de jos care costa 349.
Te duci la topuri, la pagina 4 si iei bluza a 5 de jos la 149.
Te duci la fulare, la pagina 1 si iei primiul fular la 169.
Te duci la pantofi, la pagina 1 si iei a 2 pereche de pantofi la 389.
Mai pui tu ceva accesorii.

In total 1056.

4 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Uite cum mi-am imbracat-o eu:te duci in Mall la lenjerie, acolo sunt trei pagini si dai pe pagina 3, si este lenjerie verde cu fundita galbena.

| Heythere a răspuns:

Buna! În primul rand, cati bani ai. daca ai cel putin 700 sau macar600 sau. 500 și ceva ai putea cumpara o rochie uite aicihttp://g.ladypopular.ro/shopping.php?store=4. Cea alba la 699 este draguta. Dar daca ai mai putin cam 400-490 este una verde la pg2(la rochii) care costa 439. Daca nici atat nu ai atunci cea care este langa ea si costa 69. Sper sa te ajute ideea mea;)

| dyanne_7315 explică:

Eu vreau ceva elegant... o rochie compusa dintr-o fusta si o bluzita sau o rochie combinata cu alte accesorii.va rog! ajutati-ma!