| anonim_4396 a întrebat:

eu m.am gandit cu ce sa ma imbrac de revelion, dar, totusi, imi puteti da cateva idei? FUNDA

Răspuns Câştigător
| dmm a răspuns:

O rochita : rosie, alba, neagra.Sau daca vrei sa te simti mai comod, dar si sa fi eleganta : o pereche de colanti, o bluza dinacea mai scurta in fata si mai lunga in spate, si nu foarte stramta(sper ca intelegi la ce ma refer), iar in picioare niste bocanci cu tinte zic eu ca ar merge super bine. Sper ca te-am ajutat :*

11 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cu rochie mini.

| Kamiichu a răspuns:

Pai se poarta rosu, ceva elegant, o rochita, sau poti fii eleganta si in blugi/colanti. Depinde unde mergi

| GeorgeH17 a răspuns:

Play Cat! www.playcat.tk

| SwEetAnnIs a răspuns:

Sunt fata!

| leyaa a răspuns:

Daca iti petreci revelionul in familie sau cu prietenii la ceva cabana sau stiu eu, imbracate cu ceva lejer (o combinatie intre simplu si elegant), dar daca e sa mergi umdeva special de revelion sau vrei sa atragi atentia intr-un club sau oriunde iti garantez ca toate privirile vor fi atintite asupra ta daca porti o rochie rosie, lunga si mulata happy distractie placuta si An Nou Fericit happy

| Chaneluta a răspuns:

Ești fată sau băiat?

| Chaneluta a răspuns (pentru Chaneluta):

Fată:o bluză albă, peste ea o vestuța sclipitoare(dacă ai) sau o rochie roșie cu sclipici! O pereche de colanți negri și niște teneși albi. Dacă ai ales rochița iți pui un dres alb și pantofi.Un lănțișor, cercei și 2-3 brățări! Daca ai ales bluza un cloier simplu și o brățara asortată cucerceii mici și sclipitori, dar ți cu colierul simplu! Noroc!

| TPUlica a răspuns:

As spune sa te imbraci cu ceva elegant(depinde de gusturile tale) dar nu foarte sofisticat. Daca esti femeie(fara suparare ca nu iti stiu genul de om) poti purta o rochie mai lunga cu culori placute iar daca esti barbat poti lua un costum negru, cravata rosie sau neagra(tine cont de preferintele tale) si o camasa alba pe dedesubt.
Sper ca ti-am fost de ajutor si, ca un mic sfat, iti zic sa fii lejer imbracata!

| Daria_Medeea_Mandi_1996 a răspuns:

O rochita mai eleganta coluare inchisa...si niste bijuterii asortate, dar nu te incarca prea tare...