| Georgii13 a întrebat:

Va rog frumos imi puteti da cateva idei cum as putea sa ma imbrac de revelion? Mentionez ca revelionul il voi face la restaurant! Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

O rochita neagra cu detalii argintii!
sau fustita, maieu, bolero!
Mie imi plac mult rochitele din dantela dar probabil esti prea mica!

| Georgii13 explică (pentru aligru):

Si mie imi plac rochitele de dantela! Insa nu stiu cu ce o pot accesorizahappy

| Georgii13 explică (pentru aligru):

Da! Imi plac foarte mult rochitele de dantelahappy Chiar am 2.insa nu stiu cu ce sa le accesorizec.una dintre ele este neagra, iar cealalta albastra happy

| aligru a răspuns (pentru Georgii13):

Pai dantela este deja eleganta, asa ca nu trebuie sa porti prea multe accesorii. niste perlute, ar fi ok!
cercelusi finuti, si un colier din perle! un inelas mic si gata!
o gentuta plic si niste papucei negri! si o iei pe cea albastra. Banuiesc ca e un bleumarin, nu?

| Georgii13 explică (pentru aligru):

Da,este bleumarin! Si multumesc pentru raspunswinking

| aligru a răspuns (pentru Georgii13):

Nu ai pentru ce! Distractie placuta!

| Georgii13 explică (pentru aligru):

Multumesc,la fel:*

9 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
In mod cert,trebuie sa optezi pentru o tinuta eleganta,usor machioata,cu toate ca ai putea insista mai mult.
Dar intotdeauna,vei fii mult maiapreciata pentru naturaletea ta,iar ca tinuta opteaza pentru ceva elegant,dar sa nu combini pantofii cu geanta si sa te feresti sa fie ceva de lac.
Asta ma refer la incaltaminte si poseta,iar ca accesorii,vezi si tu,daca rochia e incarcata,nu mai e nevoie de accesorii, daca e un pic mai simpla, poti adauga o pereche de cercei si o bratara subtire.
Sper ca te am ajutat cat de putin.
Sarbatori fericite!

| claudiu11re a răspuns:

Daca ai prieten mai bine l-ai intreba e el cum ar vrea sa te vada imbracata pe bune ca degeaba ne intrebi pe noi si unii iti zic cv si altii altceva e cel mai bine daca nu ai pr incearca sa iti iei o fusta neagra dinaia stransa pe fund