| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da idei de activitati interesante si palpitante ce pot fi practicate vara?

Răspuns Câştigător
| MaduMadutsa a răspuns:

Poti merge la bazin, la inot, ciclism, mersul cu rolele, fotbal, picnic, volley, jocuri in aer liber precum, baba oarba, prinsa si toate cele, si multe altele...
Funda?

10 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Dormitul.hee hee

| Teardrop a răspuns (pentru Latinmoon):

Tre' să ai o viaţă foarte tristă...

| Latinmoon a răspuns (pentru Teardrop):

Nu mai trista ca a ta.winking

| Teardrop a răspuns (pentru Latinmoon):

Dacă zici tu...
Da' dacă ţie ţi se pare că dormitul e extravagant...

| Latinmoon a răspuns (pentru Teardrop):

Tu nu te odihnesti in vacanta, scuze tie iti place sa fi chiauna de oboseala.

| Teardrop a răspuns (pentru Latinmoon):

Ba da mă odihnesc, da' nu mi se pare o activitate extravagantă, nici nu-i ceva ce-mi place.
Scuze, sunt mai activă, îmi place să mă mişc tot timpul.
pentru mine, somnul este o necesitate.

| Latinmoon a răspuns (pentru Teardrop):

La fel si in cazul meu insa mai vreau sa glumesc si eu, n-am voie?batting eyelashes

| Teardrop a răspuns (pentru Latinmoon):

Păi, şi primul meu comentariu era o glumă.
Da' când am văzut că l-ai luat în serios, m-am gândit că şi tu vorbeai serios de la început.

| Latinmoon a răspuns (pentru Teardrop):

Si tu n-ai avut ce face si ai inceput sa comentezi. laughing

| Knifeing a răspuns:

Ciclism, Football(in cazul in care esti baiat), mai multe sporturi