| Tezz a întrebat:

imi puteti da un sait de spart parolele?

7 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Se scrie site* daca nu stiai, cauta tu singura in continuare.de ce vrei sa spargi parola cuiva? Inainte sa pui intrebarea mai invata sa scrii.

| pinguinuVerde a răspuns:

De când foloseşti tu messengerul? Dacă de mult timp, cum de nu ai aflat că NU există aşa ceva?

| andypandy a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca vrei sa afli parola cuiva trebuie sa intri in cal lui... exista prgrame si sa instalezi ceva ce memoreaza fiecare tasta apasata. dupa aceea sa dai restart.cand se logheaza persoana pe yahoo...ai parola!

| kiLLeRbusTed a răspuns:

Nu exista de spart parole

| Wihaela a răspuns:

Doamne! nu exista asa ceva ma!

| Snaker a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva...

| Razvan_9651 a răspuns:

Sall! vreau sa-ti spun ca nu exista asa ceva (pentru yahoo messenger) sau daca exista sigur nu sunt gratis si iti pot spune la sigur ca sunt pline de virusi care duc la pierderea placii de baza etc. etc.

sperca te-am convins... oricum cum vrei tu
DACA TI-AM FOST DE FOLOS DA funditawinking