| celmaitare a întrebat:

Care sunt parolele cele mai greu de spart? ce parola sa-mi pun la mail si care sa nu-mi fie sparta in caz ca cineva incearca

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Pune şi tu o parolă cu multe simboluri, gen [[[]]]99. 0909.

| Satisfaction a răspuns:

Poti sa pui o parola cu un nume de film sau de romane sau joc pe PC pentru ca eu cred ca nimeni nu s-ar gandi ca ti-ai putea pune o asa parola cum ar fi: americanpie, singurpelume, counterstrike, sau numele tau citit invers de ex: claudiu-uidualc sau numarul de telefon invers de ex: 0745362368- 8632635470 (am luat cifre la nimereala-nu stiu daca e bun numarul sau al cui este) sau numele unui jucator de fotbal sau numele unei persoane pe care o urasti/iubesti ex: adrianteurasc/adrianteiubesc :-p sau orice nume acolo sa fie sau numele cantaretului preferat sau numele unei melodii preferate etc. Bafta!

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Pune ceva ce nu are o legatura anume cu tine de ex eu am ymws35y8, si nu are nicio legatura cu mineoh go ondeci e imposibil de aflat...chesty stupide nr si cifre la nimereala dar sa le tii minte sa fie mai mult de 6 caractere...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iti spunem noi o sa fie foarte usor de spart.
Cel mai bine e sa ai un cuvant nu chair asa usor de ghicit si un numar. Dar nu numarul de telefon sau data ta de nastere pentru ca pe astea presupun ca le stiu si altii.
Asa e cel mai greu de aflat.

Bafta la...pastrat id-ul big hug

| unu_6649 a răspuns:

12345 nimeni nu se gandeste la parola astawinking laughing