| XatomisX a întrebat:

Imi puteti recomanda un aparat foto cu 14 mp si sa filmeze hd pana in 450 >lei

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da uite aici ieftin si bun!
http://www.vexio.ro/......gru_P28701

| wolfman22 a răspuns (pentru Azµre):

E scump, pentru 14 mp!

| Azµre a răspuns (pentru wolfman22):

Eu i-am dat de 14 asa a cerut pana in 4 mil laughing oricum ce i-ai dat tu isi merita banii mai mult!

| Azµre a răspuns:

Sau mai pui bani si iei asa
http://www.vexio.ro/......gru_P34147

| ioanamonica a răspuns:

Emag.ro funda?

| wolfman22 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......-pVMA981E1
asta are 16, 1 mp si costa 399 ai si niste cadouri in pret si filmeaza HD, fundita?

| wolfman22 a răspuns (pentru wolfman22):

Apropo cadourile sunt: card de memorie, incarcator, si o husa originala Nikon! happy

| singuraticul21 a răspuns:

Cauta pe Emeag sa te uiti da preturile cu hd incep de la 1000 de lei nu cred ca vei gasi

| wolfman22 a răspuns (pentru singuraticul21):

Sincer,nu incep de la 1000, alea sunt aparatele DSRL profesionale care pot ajunge si la 3000!

| Azµre a răspuns (pentru wolfman22):

Vezi ca ai un vot de la mine

| singuraticul21 a răspuns:

Nici un aparat ales nu e de firma cum e Sony sau Philips

| wolfman22 a răspuns (pentru singuraticul21):

Serios,Philips? Sony da dar Philips nu!
eu am un aparat foto de la Sony wx7 de 16, 2 mp filmeaza full HD am dat pe el 12 mil anul trecut acum e cam in jur de 9 mil! Sony au produse de calitate!
dar scumpe!
iar el/ea vrea ceva bun pana in 450toate in pret! happy