| VladuT1337 a întrebat:

Imi va trăi un pui de catel de o luna daca ii dau lapte praf pentru căței cu apă pana la 7-8 saptamani?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe langa asta iti trebuie un biberon pentru catei cumparat de la petshop/ farmacii veterinare. Acest articol te va ajuta mult shorturl.at/hmwOP (a trebuit sa scurtez url-ul caci era prea mare)

| Lizuca1234 a răspuns:

De la 6 saptamani il poti trece usor pe mancare solida adica pate de catelusi, bobite inmuiate in apa, samd.

| ioana3432B a răspuns:

Dacă ai luat acest "lapte praf pentru căței" de la un veterinar, s-ar putea să ai șanse, însă depinde și de starea cățelului. Dacă e puternic va supraviețui.