| anonim_4396 a întrebat:

Impatimitit ai snowboarding-ul,freestyle or freeride,? M-am simtit singur iarna asta fara partener,am doar un prieten cu care am in comun acest sport si e plecat din tara,de doi ani,m-am chinuit singur sa costruesc snow kicker iarna asta si nu am gasit decat un baiat care era ultima zii vacanta si pleca, aca ca toata partia aia Partia Lupului nu am gasit nu partener, mi-ar placea sa schimbam pareri di de ce nu sa facem si-o ieseala!

Răspuns Câştigător
| tashajkl a răspuns:

No. tu ai chef de glume? esti plictisit cumva? sau ai chef de caterinca? :-\

3 răspunsuri:
| tashajkl a răspuns:

Okkhee hee

| BSwwatch a răspuns (pentru tashajkl):

Pai formuleaza raspunsul asa cum te-am invatat!laughing)))

| BSwwatch a răspuns (pentru tashajkl):

Normal ca de-o gluma era vorba!

| tashajkl a răspuns (pentru BSwwatch):

No. tu ai chef de glume? esti plictisit cumva? sau ai chef de caterinca? :-\