| Dianné a întrebat:

In ce profil, la liceu, credeti ca as putea sa ma incadrez, avand in vedere ca sunt foarte nehotorata, mama cu tata, ar fi vrut sa devin medic...
Nu stiu ce sa fac, sunt confuza! Imi place romana, engleza, franceza, civica, biologia, in special PSIHOLOGIA! Ador acest domeniu...fratele meu zice sa merg la ce liceu vreau, ceva, un profil usor iar dupa, sa ma pregatesc particular pentru chimie, biologie, respectiv medicina, daca asta vreau sa fac intr-adevar rolling eyes.
Sincer, nu prea imi place medicina, adica de fapt nici nu stiu ce-mi place. laughing Va rog, ajutati-ma cu ceva! Stiu, o sa-mi spuneti sa fac ce-mi place, dar sunt indecisa, poate ma lamuriti voi cat de putin. big grin Astept intrebarile si raspunsurile voastre!
Meersi.kiss

3 răspunsuri:
| AlerimxD a răspuns:

Dacă nu ești hotărâtă deloc mate-info sau științele naturii sună bine.

| IoanaTempah a răspuns:

Daca iti place in special Psihologia poti opta pentru profilul Stiinte sociale happy sau Filologie daca iti place foarte mult romana.
Din cate am auzit, la Stiinte sociale e un program normal, nu incarcat, nu trebuie sa stai sa inveti toata ziua, deci lejerwinking.
Succes in alegerea liceului si profilului, bineinteleswinking

| cяιss a răspuns:

Poti sa faci orice liceu vrei tu...nu iesi nimic din liceu.
usor este la filologie.
mate info te-as sfatui sa nu dai.
bafta.:*