| kittyroxy_3562 a întrebat:

Buna sunt total indecisa pe ce profil sa ma duc la liceu prietenii zic sa ma duc pe filo ca sa ma fac avocat familia zice sa ma duc pe stiintele naturii ca sa ma duc pe medicina, iar eu stiu doar ca imi place matematica, urasc fizica chimia biologia istoria geografia dar in schimb mai imi plac calculatorele si eu consider ca ma descur destul de bine mai imi place muzica desenul si sportul dar am o probla parintii mei au zis ca daca o sa am o medi destul de bune sa intru la un liceu din Bucuresti bine daca nu trebuie sa stau aici cu ei departe de bucurest iar ei vor doar la un anumit liceu adica la matei basarab a da si ca materii care imi plac mai sunt si tehnologia mai putin civica engleza dar nu imi place franceza daca ma puteti ajuta chiar va rog dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

Daca-ti plac calculatoarele, baga-te pe un profil de mate-info thinking Si explica-le ca e alegerea ta in viata, nu a lor, nu te pot obliga happy. Multa bafta kiss!