| andreycz a întrebat:

In jocul barn buddy am vazut la altii o pisica si un catelus mai mici cum pot sa imi iau si eu asa ceva ca am deja level 100 si macar spuneti-mi de ce cand ai pisica de aia mic iti arata in stanga niste procente. explicati-mi va rog dau funda pentru primul raspuns si sa fie si bun

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Nu iti mai poti lua pentru ca alea erau de ocazii speciale cum ar fi de hallowen or fost dovlecii sau fantana aia cu panza de paianjen...Alea or fi fost iar ocazionale daca nu apare la animale...big grin