| anonim_4396 a întrebat:

La barn buddy cum sa fac rost de catelus si pisicuta dar va rog explicati-mi ca nu mi-a mers cu linkul ala 1 raspuns bun

4 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Din cate stiu eu pisici nu exista iar caine daca vrei trebuie sa ai 20 de vecini si 1000 de bani

| GoldwinNn a răspuns:

Nu stiu despre ce pisicuta vorbesti tu dar cainele til poti cumpara cand ai 20 de prieteni si 1000 de monede(ieftin)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca afli zi-mi si mie te rog:X

| cosmin_6815 a răspuns:

Mai de mult a fost o editie din care puteai sa cumperi acea pisicuta si catelus dar acum nu mai e. mai exista o sansa trebuie sa ai in lista 120 de vecini sau sa ai 10 vecini cu acel catelusi sau pisica. fundaaaaaaaaaaaa