| Denni99 a întrebat:

Am vazut la unele persoane pe barn buddy pui de pisica si de catelus. As dori sa imi spuneti si mie cum as putea sa imi iau si eu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt animale rare care apar la anumite sarbatori si apoi dispar iar.Sunt foarte scumpe (cu credite rosii). Successs!winking

| Denni99 explică (pentru anonim_4396):

Eu joc de 2 ani barn buddy. şi nu mi-au apărut până acum pui de caţel sau de pisică

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denni99):

Poate nu ai fost pe faza. oricum barn buddy s-a modificat foarte mult asa ca nu ai de unde sa stii ce animal va urma.Si eu joc de mult timp barn buddy si mi-a aparut o data pui de catel dar era prea scump asa ca nu l-am luatsad! Success!