| Bossutz a întrebat:

In metin 2 pot sa imi schimb regatul? Daca da cum fac asta?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Sal, da poti dar iti trebuie tinctura regatelor. ( http://www.google.ro/......tp?/imgres ) este sub boabele zen si in partea dreapta a bonusului de schimbat 6/7.

| MytzaMytz a răspuns:

Trebuie sa cumper tinctura regatelor si sa nu fi intr-o breasla cu toate caracterele, baftawinking

| xDavidxX a răspuns:

Depinde daca esti pe metin2.ro atunci cu bani adevarati tebuia sa cumperi din item shop tinctura regatelor
daca esti pe un metin privat cauti la un shop tinctura dai pe ea si alegi regatul. dar vezi sa nu fi intro bresla sau sa nu fi insurat cu niciun caracter de pe contul ala ca nu va merge

| marius101101 a răspuns:

Da poti schimba regatul.
pe metin2ro se gaseste in item shop adica cu md uri si se numeste tinctura regatelor.
pe private se gaseste prin diferite shopuri iti las mai jos o imagine cum arata
http://www.google.ro/......tp?/search

| Mirela_Margarit_1997 a răspuns:

Da poti! trebuie sa cauti un portal de lumi si cand te apropii de el iti apare 2 sau 3 variante. cele doua lumi pe care le'ai putea accepta sau nu, multumescwinking te'as sfatui (daca esti pe regatul albastru) sa ramai tot acolo pentru ca este un ragat sooper...asta tine de tine si daca iti place acolo... evident.winking sper ca te'am ajutat..mult succeswinking