| AndreiThumber a întrebat:

Cum schimb regatul de la mt2?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Iti trebuie schimbarea de regate sau exploatarea de regate, etc se shimba numele doar (arata ca o poarta).

| RoRo450 a răspuns (pentru Mihail2020):

Cum pot schimba regatu in Metin2Mondial

4 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Daca joci pe private cauta la NPC-uri Tinctura Regatelor. (NPC-uri = magazinu general, negustoru' de armuri, negustoru' de arme etc)
Daca joci pe RO trebuie sa cumperi Tinctura Regatelor din item-shop cu euro. Poti schimba regatul odata la 3 zile.

| CS45 a răspuns:

Salut poti schimba regatul la mt2 cu pergamentul de schimbare al regatelor de la negustoare.

| Cazacu_Dragos_1979 a răspuns:

Pai am luat ala de schimbat regatul si nu merge
tot Regat Rosu Sunt