| Flory200 a întrebat:

Inca o intrebare in legatura cu jocull Barn Buddy (hi5)big grin

Imi spuneti si mie niste coduri sau site-uri cu coduri Barn Buddy?tongue
Plsss... Dau funditawinking

2 răspunsuri:
| Bogdantatiana1401 a răspuns:

Nu exista parole barn buddy dar exista hack... Eu nu am dar daca vrei il poti descarca de pe net Si este greu de folosit din cate am vazut eu Dar te invata ei Bafta!

| iulian13 a răspuns:

Sall, descarca programul Cheat engine ...eu cu ala fac bani si level la Barn Buddy big grin. Succes!