| Flory200 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste smecherii la jocul Barn Buddy (hi5) Plssss...
Si mai am o intrebare:
Cum e chestia aia, TAB? Plsss
Dau fundita pentru ceva ce chiar mergetongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie numi mere :-(

| dragos_8575 a răspuns:

Sal flori chestia cu TAB nu sunt sigur daca merge ca am facut si eu odata si am putut fura dar numai o planta ca dupa nu mai merge si te prinde cainele. aia cu TAB e sa apesi pe el si iti apare un chenar galben si apasand de mai multe ori pe TAB chenaru se misca si il duci la ferma frietenilor apesi ENTER si furi, dar mai bine nu incerca deoarece da ca nu va merge vei pierde bani ca mine. pa!

| dragos_8575 a răspuns:

Pai faza cu TAB nu merge de fiecare data, la mine a mers o singura data si poti fura doar o planta. daca vrei sa incerci apasa pe TAB de mai multe ori pana un chenar galben ajunge in lista ta de prieteni(unde dai sa vezi fermele vecinilor), apoi apesi pe ENTER si incepi sa furi da mai bine nu incerca doarece s-ar putea sa pierzi bani ca mine.