| Ramo137 a întrebat:

Încerc să adopt o pisică pufoasa, nu de rasa neapărat, de 3 săptămâni. Im București
Poate are cineva aici? Mulțumesc

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate. Dacă nu poate, încearcă în altă parte.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In celalalt pol al tarii, aveam doi motani pufosi.
Pe Facebook sigur vei gasi pisici de adoptat, dar te sfatuiesc sa iei de 2-3 luni, nu de 3 saptamani. La 3 saptamani abia vede, nici vorba sa manance singur.

| Ramo137 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Găsesc dar nu găsesc cum îmi doresc eu pufoasă nu prea îmi pasă de câți ani are, desigur că nu vreau o pisică foarte mică aș prefera mai bine o pisică adultă decât un pui care o să îmi distrugă casa, vreau doar o pisică pufoasă și să nu fie agresivă

| Eireann a răspuns (pentru Ramo137):

Ragdoll -e pufoasa, foarte blanda si are si ochii albastri. Poate vinde cineva rasa asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Eireann a răspuns:

3 saptamani e mult prea mica. Pe prima mea pisica am luat-o la 14 saptamani ca nu a vrut crescatorul sa o dea pana nu avea cel putin 3 luni si 1 kg greutate. La 3 saptamani nu e nici intarcata si e foarte probabil sa moara in cel mai scurt timp.