| RobertLolza a întrebat:

Anul viitor sau poate anul asta imi voi lua un catel. Nu vreau sa dau 4-5 mil. pe unul asa ca vreau sa adopt. As vrea sa gasesc unul de rasa nu neaparat pura dar sa nu fie maidanez... Sunt din bucuresti si nu stiu unde sunt centre de adoptie... funda :X

Răspuns Câştigător
| kuka a răspuns:

Intra pe http://adoptiicaini.ro/
poate ai noroc si gasesti acolo ceva de rasa
bafta :)

3 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

In centrele de adoptie nu vei gasi caini de rasa. Incearca sa gasesti pe cineva care da gratis pui de pekinez, ca nu chiar toti pekinezii se dau pe bani. Succes!

| a1doru a răspuns:

Daca in orasul tau exista un refugiu pentru caini abandonati, poti sa incerci acolo.ai sanse sa gasesti ceea ce iti place.bafta.

| Sonyuk_4389 a răspuns:

Ai incercat sa cauti pe google "adopii caini"?
eu asa mi-am luat catelusul ^-^