| dYdY200 a întrebat:

Intre un catel westie si un bichon care ar putea fi tinut in casa, cam cat costa unul si un loc de unde il pot cumpara( din toata Moldova in special Iasi si Galatzi)

Răspuns Câştigător
| AnonimaPunct a răspuns:

Westie... e mai mic, mai "compact" si mai simpatic
uite un site care te va ajuta: http://iasi.olx.ro/catei-rasa-westie-iid-197563955

3 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Sal duci la veterinar ca sa-i faca o ecografie si poate cun control sau o operatie daca e mai grav

| roberta78 a răspuns:

Pai eu zicn sa iei un westie////funda?batting eyelashes si il poti cumpara de pe netlaughing

| LeXxXyY a răspuns:

Eu am westie si e ff dragutabig grinbig grin