| suddent a întrebat:

Intru pe BlackNIght metin2, ma bag in cont, dar cand incerc sa intru in joc imi apare pentru o secunda mapa si apoi imi iese? Ma ajuta cineva? Dau funda promit!

110 răspunsuri:
| ciprian1993 a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu. Un prieten mai spus sa reinstalez windowsu da nu cred ca asta e problema. poate stie cineva si iti raspundebig grin

| suddent explică:

Daca ne rezolva dam aman2 funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ba nu te mai teleporta cu teleporteru tampit ca si mie mi-a inchis un ninja de 50 cu 2 P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bah doar servaru 3 merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, fa caracter pe regatu rosu sau galben.
pe mine nu ma lasa la albastru
si am incercat pe galben si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pe cal cumba daca, trebuie cand intri sa apes ctrl si h

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi spui si tu contul tau te ajut cu mare placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Am un Sura de 77 cu 4 P-uri. Si ma tot chinui sa intru dar nu reusesc. M-am gandit sa le dau un mail poate ma ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu doar mie mi se intampla chestia asta...la fel imi face si mie...si vad ca nimeni nu stie dccrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul asta daca sunt 4 CH-uri u te-ai blokat map sau cum m-am blokat eu in desert faptul ca te-ai blokat este logik mai ales ca sunt multi cu aceasta problemawinking

trebuie sa incerci sa intri dupa un Ch mai fara populatzie si sa te mutzi din centrul map1 sau map2 happy ZiZu :X :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da so *** pe mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce lvl are ala si pe ce server e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce lvl are ala si pe ce server e?
ca mie mi s-a intamplat la fel pe un razboinic de 37

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmai ia-l odata si incearca dupa aceea sa vezi cum de bine iti merge

| BestOctavian a răspuns:

Amice, daca e asta, ti-a banat contul si trebuie sa te bagi pe alt server, iti recomand server 2 pentru ca GM de acolo e corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. Dar am asteptat o zi si dupa aia mia mers.Acum mi se intampla iar si am sa astept o zi doua pana cand se va reface.JohnCena1999.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am instalat wind 7 si apoi mi-am luat blacknight mi-a mers o perioada de timp iar apoi imi dadea eroare mi-am instalat alt win si am ramas fara cont dar mi-am facut alt cont si imi scrie Falsches Passwort ( parola falsa ) si nu imi intra ori cate conturi asi face daca gasiti vreau raspuns dati-mi add andrei_shukaru_4ever pls imi place foste mult mt2 black ar trebui sa fi pe primul loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel imi face cand intru imi apare Falsches Passwort cine stie sa ma ajute?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnnnnnnnnnnnnnnnnu stiu ce trebuie facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni buni ajutati-ma si pe mine unu am instalat jocu si cand dau pe iconitza aia imi spune ca aplicatzia 0xc0000135 nu sa instalat imi da eroare
ma ajuta si pe mine cineva va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma stii de ce face asa?
pentru ca sunt prea multi pe server!
daca ai un cont pentru mine
dal la adresa
asta
de email
bossulbestial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi da eroare 0xc0000135 cand dau doua clickuri pe STARTmt2... dc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing pai face asa doar daca ai hak ma

| 14RockStarGiulia14 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie... este din cauza la joc. Uneori Ga sau Gm fac mape sau baga chesti noi.Deci, de a ceeia nu te lasawinking

| blacknight_1125 a răspuns:

Ba trebuie sa dati click in prostie asa fac si eu si merge

| blacknight_1125 a răspuns:

Trebuie sa dai click in prostie si apoi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey incearca sa intri pe celalalt ch cred ca o sa mearga si eu asa am facut noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai ramas in ORas nu ai destula viteza la NEt si te scoate inapoi... inciarca sa intri noaptea tirziu cind nu se joaca nimeni si scoate-l din oras si o sa poti deacum :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu nu l-ai instalat corect