| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am intrat pe Metin2 Osiris si aveam level 81. Eu m-am teleportat in mapa event si cand intru acum pe cont ma scoate intr-o secunda. Ce sa fac? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| TheKillerOfKillers explică (pentru NAdrian):

Man, inteleg ca jocul creaza dependenta, si stiu asta. Eu am intrat o ora doar, nu m-am mai jucat de jumatate de an, un prieten s-a rugat de mine sa ma joc Metin2 Osiris. Apropo, citesc carti in realitate. happy P.S: Oricum multumesc de sfat.

1 răspuns: