| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am intrat pe Metin2 Osiris si aveam level 81. Eu m-am teleportat in mapa event si cand intru acum pe cont ma scoate intr-o secunda. Ce sa fac? Ajutor! Dau funda! Scuze pentru categorie!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai contul blocat intr-o anumita zona. Se intampla des pe unele private. Intra pe site si cauta daca scrie pe undeva "deblocheaza caracterul".

2 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers explică:

Am intrat peste 2 ore si mi-a mers... Oricum multumesc.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Intra pe site si cauta undeva unde scrie ''deblocheaza caracter'' sau fa'ti alt cont si i'a legatura cu gm-u, si spune-i numele contului tau big grin si va rezolva el.:*