| Asdffd a întrebat:

Iubesc bufnitelepuppy dog eyes! De unde as putea cumpara una?

Am inteles ca este ilegal sa vinzi bufnite, dar totusi le iubesc si vreau una! De unde? Imi puteti da un site? Aveti bufnite de vanzare? Sunt din Timisoara.

14 răspunsuri:
| michelle2221 a răspuns:

Buna! Nu iti recomand sa ai asa ceva doar daca ai un valier urias in care trebuie sa fie ca o casuta ca sa poata sa steie la intuneric. Temp. trebuie sa fie adecvata fiecarui sezon si cuibul ei din chestii speciale. In al doilea rand este greu sa prinzi soareci si alte rame doar daca le cumperi (ceea ce este ca-m greu). In al treilea rand numai daca cineva gaseste o bufnita ranita sau bolnavioara poti sa o iei in ingrijire in acelasi timp sa ramana a ta. Sper ca te-am ajutat happy

| Sp3c7oR a răspuns:

Sarutmana! Daca mai doriti, am un pui de bufnita, sanatos.200 euro.0764528931.Aici nu raspund, doar la telefon.Sunt din Bucuresti

| Alexandru1101 a răspuns:

Am prins și eu un pui de buvnita, este sănătos, cine vrea să mă sune. 0757927179

| Rarressh a răspuns (pentru Alexandru1101):

Salut! ti am trimis mesaj, astept raspuns

| Mihai0000333 a răspuns (pentru Alexandru1101):

Mai este valabil anunțul?

| Mihai0000333 a răspuns (pentru Alexandru1101):

Anunțul cu bufnita mai este valabil?

| Alexandru1101 a răspuns (pentru Mihai0000333):

Din păcate nu

| Alexandru1101 a răspuns (pentru Mihai0000333):

Nu

| Alicelori a răspuns:

Buna, are cineva bufnita in România? Multumesc

| Ludmila_Oprea_1960 a răspuns:

Am gasit eu un pui are o problem a la un ochi daca o vrei vino la Bucuresti si ti-o dau! 0766422225

| Corodeanu_Ileana_1995 a răspuns (pentru Ludmila_Oprea_1960):

Mai este disponibilă? Cu cat o vindeți?

| Forian_Diana_1997 a răspuns:

Vrei bufnita? as putea sa te ajut daca mai e valabila dorinta ta...

| Ciobanu_Andrei_2003 a răspuns:

Da-mi numarul tau de telefon