| Alin_Statie_1995 a întrebat:

am o intrebare despre procesor pentru calculator.
Vreau sa iau un procesor ieftin dar sa mearga si cs go. sau daca aveti de vanzare sau daca imi puteti dau un site va rog.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Gradinaru_Andrei_1998_Fcb6 a răspuns:

Pai iti pot recomanda cateva, dar trebuie sa stiu cam in ce suma te incadrezi.

| Alin_Statie_1995 explică (pentru Gradinaru_Andrei_1998_Fcb6):

Cam in maxim 200 lei.laughing saracie csf laughing

| Alin_Statie_1995 explică (pentru Gradinaru_Andrei_1998_Fcb6):

Cam in maxim 200 lei.csf happy

| Gradinaru_Andrei_1998_Fcb6 a răspuns (pentru Alin_Statie_1995):

Pai iti poti lua un i3 la mana adoua, e destul de decent pentru cs gowinking