| StoicaMariaAlexandra a întrebat:

La cate luni pot sa scot cainele afara sa îsi faca nevoile?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Daca e mic ar trebui sa-l vezi la cutia cu nisip. Abia dupa poti sa-l scoti afara. happy
Apropo, ai grija sa nu confunde hidrantii cu oameni rolling on the floor. Jk.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Daca patrupedul tau e junior, incearca sa il lasi sa isi faca nevoile in casa in locul special amenajat de tine pentru el cu tot ce are nevoie! Cand acesta ajunge in jurul varstei de un an, il poti lasa sa isi faca nevoile afara, deoarece il ajuta sa se simtă mai bine in largul sau si te ajuta si pe tine

| lilith16 a răspuns:

Luni?! Ar trebui zile, cel mai bine este seara pe răcoare in fiecare zi, cum ai tu nevoie la baie are nevoie si câinelewinking
Sper ca te-am ajutat